Handel narządami - CENA WYWOŁAWCZA

 

Handel narządami – cena wywoławcza za Twoje życie...

“Sprzedam nerkę ponieważ mam problemy finansowe i są mi potrzebne pieniądze. Cena do negocjacji, ale nie mniej niż 35.000zł. Tel..."

“Zdrowy 48 lat krwiodawca od 1984r sprzedam nerke. 100% pewności. Proszę o kontakt Gr Krwi BRh+ Cena 20000pln...”

Czytaj więcej: Handel narządami - CENA WYWOŁAWCZA

Marsz dla KAŻDEGO

 

"Gdyby kogoś nie przekonywały statystyki, to rzeczywiste historie nie pozostawiają cienia wątpliwości – handel ludźmi dzieje się w Polsce naprawdę! To dotyka polskiego społeczeństwa! (...) Trudno powiedzieć, czy jesteśmy szczęśliwi na koniec marszu – spojrzeliśmy ludzkiej tragedii w oczy. Osobiście. Na żywo. Te osoby są częścią tych statystyk, o których specjaliści mówią, że ‘spodziewamy się, że problem jest znacznie większy’ – brak zgłoszeń, brak imion, brak danych. Dla nas to nie są statystyki - to konkretne osoby - czyjaś twarz, czyjeś życie! I dlatego dla nas liczy się każda osoba, którą zdołamy ostrzec na czas."

Czytaj więcej: Marsz dla KAŻDEGO

one nie są GŁUPIE...

Zjawiam się, oczywiście tylko na godzinkę, na urodzinach nowo poznanej znajomej. Zostaję przedstawiona chłopakowi mniej więcej w moim wieku ( tak tak, faceci w moim wieku, to zawsze już chyba będą chłopaki! ) i po wstępnych grzecznościach, ktoś od razu uświadamia go, czym się zajmuję, że robię co mogę, żeby ostrzegać ludzi, zwłaszcza młode dziewczyny, przed zagrożeniem handlem ludźmi. Uśmiecham się, bo cieszy mnie, że ludzie dzielą moją pasję na tyle, żeby tworzyć mi sposobność do poruszania tego tematu. Czekam na jego reakcję, żeby nie zarzucać go informacjami, które być może doskonale zna, albo absolutnie znać nie chce... 

Czytaj więcej: one nie są GŁUPIE...

nie jesteś PRZYPADKIEM!

Poznałam dziś młodą dziewczynę, która po dłuższej rozmowie odważyła się podzielić ze mną jej największym marzeniem. Jej twarz zmieniła się, kiedy zaczęła o nim mówić. Jej oczy rozbłysły. Pomogę jej jak tylko mogę. Na początek - nie zgaszę w niej tego żaru. Potem postaram się zainspirować ją do konkretnego działania. Kocham widzieć, kiedy ludzie odkrywają po co żyją! Inspiruje mnie to do pracy nad własnymi marzeniami i popycha do zachęcania innych. Nie wierzę w przypadki.

Czytaj więcej: nie jesteś PRZYPADKIEM!